Partnerzy

W tym miejscu będę umieszczał wszelkiego rodzaju Partnerów, którzy popierają ideę nowoczesnej szkoły w Polsce oraz sami mają coś ciekawego do zaoferowania. Zapraszam do współpracy!!!

http://www.tocdlaedukacji.pl/ – to główna strona programu „TOC dla Edukacji” (TOCFE), na który często powołuję się w swoich wpisach

http://www.lideredukacji.pl/ – to strona poświęcona dwóm programom szkoleniowym – „Samoregulacji w uczeniu się” oraz „Przywództwa w szkole” – oba zagadnienia dość szeroko opisuję, komentuję na swoich wpisach

http://www.kluczdouczeniasie.pl – to strona poświęcona programowi wychowania przedszkolnego „Klucz do uczenia się” wg teorii Lwa Wygotskiego. Jeden z nielicznych programów uczących dzieci przedszkolnych uczenia się i krytycznego myślenia.

http://edukacjaprzyszlosci.blogspot.com/ – to jeden z najlepszych blogów o nowoczesnej szkole i edukacji przyszłości, pisany przez Pana Witolda Kołodziejczyka.

http://www.pozytywnaedukacja.pl/ – strona „Centrum Pozytywnej Edukacji” Pani Elżbiety Nerwińskiej, która propaguje rozwijanie umiejętności poprawnej komunikacji wśród dzieci młodszych.

http://www.edunews.pl/ – najlepsza strona (portal) w Polsce o nowoczesnej edukacji

http://asdimo.pl/ – strona Pani Iwony Majewskiej-Opiełki – konsekwentna praca nad rozwojem osobistym- warta polecenia, każdemu!